سئو و بهینه سازی توسط بهترین سئوکاران ایران

آژانس تبلیغاتی همیاران در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت، خدمات کاملی را به مشتریان خود ارائه میدهد که به افزایش کمی و کیفی ترافیک وب سایتتان کمک خواهد کرد. به عنوان یک آژانس تبلیغاتی، تمرکزمان روی استفاده از روش های درست و اخلاق محور است تا با به کار گیری آن ها تعداد و کیفیت بازدید کنندگان وب سایت شما را افزایش دهیم.

سئو کار

نمونه کارهای همیاران در سئو

همیاران با سابقه چندین ساله و افراد مجرب و متخصص در زمینه سئو، توانسته بهترین رتبه های گوگل را برای مشتریان خود بدست آورد و همین امر برگ زرینی دیگر در کار نامه فعالیت های گروه همیاران محسوب می شود.

سئو وب سایت شما توسط بهترین های این حرفه

آژانس تبلیغاتی همیاران در زمینه سئو یا همان بهینه سازی موتور جستجو خدمات کاملی را به مشتریان خود ارائه میدهد که به افزایش کمی و کیفی ترافیک وب سایتتان کمک خواهد کرد. به عنوان یک آژانس تبلیغاتی، تمرکزمان روی استفاده از روش های درست و اخلاق محور است تا با به کار گیری آن ها تعداد و کیفیت بازدید کنندگان وب سایت شما را افزایش دهیم.

ره جویان عدالت
لینک یک روی کلمات کلیدی "طلاق توافقی" و "وکیل ملکی"
اطلاعات بیشتر
عنوان اسلاید
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
اینجا کلیک کنید
قبل
بعدی

 

سئو و بهینه سازی
بهینه سازی موتور جستجو (SEO) امری ضروری و کم هزینه جهت بازاریابی کسب و کار شما است که به وسیله آن میتوانید مخاطبان خود را در دنیای اینترنت به مشتری تبدیل کنید. سئو هنر و علمی است که دائما در حال تغییر است و روش های هر کمپین بر اساس کسب و کار شما تعیین میشود.
از آنجایی که گوگل الگوریتم هایش را مدام به روز رسانی میکند، صنعت سئو هم روزانه دستخوش تغییر میشود. در سالهای اخیر گوگل وب سایت هایی که از این الگو ها پیروی نمیکنند را جریمه میکند و تنها با رعایت نکات سئو میتوانید از این جریمه ها دوری کنید. ما در همیاران این الگوریتم ها را به طور دائم بررسی میکنیم، همزمان با آخرین به روز رسانی های گوگل پیش میرویم و به شما این اطمینان را میدهیم که در انتها بهترین و تاثیر گذار ترین نتایج را در جستجوی ارگانیک با ما تجربه خواهید کرد.

نحوه تاثیرگذاری سئو بر وب سایت شما

سئو و بهینه سازی

خدماتی که همیاران در زمینه بهینه سازی موتور جستجو (سئو) ارائه میدهد، به گونه ای طراحی شده است که باعث میشوند وب سایت شما در صفحه سرپ موتور های جستجو دیده شود و ترافیک شما افزایش پیدا کند. دانستن فاکتور هایی که موتورهای جستجو را راضی نگه میدارد تنها یک طرف ماجرا است. استفاده از این فاکتور ها به گونه ای که در دراز مدت هم پاسخگو باشد و همچنین ترافیک شما را بالا ببرد، اصل ماجرا است. همیاران در زمینه سئو پیشرفته، فلسفه مخصوص به خود را دارد و هدفش افزایش رتبه بندی وب سایت شما است.

خدمات همیاران به شرح زیر است:

1) آنالیز وب سایت

ابتدا سایت شما را بررسی میکنیم تا بفهمیم در حال حاضر چه جایگاهی در موتور های جستجو دارید. این امر برای ما تصویری واضح از وضعیت فعلی و عملکرد وب سایتتان را ترسیم میکند و به ما نشان میدهد که در راستای افزایش رتبه تان در صفحه گوگل بهتر است چه قدم هایی برداشته شود.

2) جستجو کلمات کلیدی

کلمات کلیدی بهترین و مهمترین گزینه برای بهیه سازی وب سایت شما در صفحه نتایج گوگل هستند. اگر بر اساس کلمات کلیدی اشتباه رتبه بندی شوید کارتان تمام است. به خاطر داشته باشید که دقیقا باید بر اساس خدماتی که ارائه میدهید و محوریت اصلی کسب و کارتان، رتبه بندی شوید.

3) بررسی پروفایل لینک

از آنجایی که بک لینک ها نقش بسیار اساسی ای در جایگاه شما در موتور های جستجو داردند، بررسی پروفایل لینک تان امری بسیار ضروری است. این بررسی به ما کمک میکند تا متوجه شویم که آیا در حال حاضر وب سایتی وجود دارد که به شما لینک داده باشد و اینکه آیا این بک لینک ها ارتباطی به وب سایت شما دارند یا اسپم هستند. توجه داشته باشید که تمام این مراحل روی رتبه بندی وب سایت شما تاثیر مستقیم دارند و بسیار مهم اند.

4) بررسی محتوا

این روز ها به علت بوجود آمدن الگوریتم های هوشمند و پیشرفته گوگل تحت عنوان “پنگوئن” و “پاندا” ، تولید محتوا ی وب سایت شما از اهمیت به سزائی برخوردار است. وب سایت هایی که به محتوای صفحاتشان اهمیت نمیدهند، هیچ شانسی در رتبه بندی نخواهند داشت، پس در نتیجه این موضوع را باید به شدت جدی بگیرید. ما وب سایتتان را بررسی میکنیم و اگر احساس کنیم که در زمینه محتوا ضعیف هستید از تیم تولید محتوای همیاران میخواهیم تا در حوزه ی موضوعات مرتبط با کسب و کار شما محتوا تولید کنند تا وب سایتتان از لحاظ لینک سازی رشد کند.

5) بازاریابی محتوا

ستون اصلی هر کمپین بازاریابی، محتوای تاثیر گذار است. اعضا خلاق تیم ما که شامل نویسنده ها، طراح ها و توسعه دهنده ها میشوند به برند های مختلفی در زمینه بازاریابی محتوا کمک کرده و آنها را به بهترین بلاگ ها در زمینه کسب و کار خودشان تبدیل کرده اند.

6) لینک سازی

یکی دیگر از عوامل سازنده و مهم در زمینه کمپین های سئو موفق در کنار تولید محتوا و کلمات کلیدی مناسب، لینک سازی است. توجه به این عوامل برای شما یک کمپین سئو موفق را ضمانت کرده و باعث میشود که وب سایت شما به وسیله کلمات کلیدی متناسب با کسب و کارتان در صفحه اول گوگل ظاهر شود.

7) سئو داخلی

ما وب سایت شما را از لحاظ ساختار، طراحی، معماری داخلی و عناصر اصلی دیگر بررسی میکنیم، زیرا این عوامل در سئو بسیار موثر اند. همیاران در تمامی زمینه های سئو، یعنی از تغییرات وب سایت گرفته تا اسکیما، به شما مشاوره میدهد.

8) تبلیغات شبکه های اجتماعی

با وجود آنکه موتورهای جستجو هنوز در مراحل ابتدایی در زمینه امتیاز دهی با استفاده از سیگنال های اجتماعی به صورت الگوریتمی هستند، فراموش نکنید که مخاطب هایتان همه جا هستند و فقط کافی است که آنها را در شبکه های اجتماعی دیگر نیز پیدا کنید تا محتوا و پیغام خود را به گوششان برسانید.