طراحی سایت نیازمندیها

اگر شما بفکر طراحی سایت نیازمندی و اگهی هستید ، پیشنهاد میکنیم چند دقیقه وقت بگذارید و این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید.

امروزه بیشتر افراد جامعه برای خرید و فروش کالای مورد نظرشان به وب سایتهای نیازمندی مراجعه می کنند و این روش خرید و فروش روز به روز در حال افزایش است. همانطور که در وب سایتهای نیازمندی مانند شیپور و دیوار می بینیم افراد مختلف کالاهای مختلف از خودروها و املاک لوکس گرفته تا یک جفت دمپایی دست دوم را برای فروش در معرض دید کاربران قرار می دهند.

چیزی که مشهود است : طراحی وب سایت نیازمندی و اگهی به تنهایی نمی تواند شما را در یک استارت آپ موفق کند.

لازمه داشتن چنین وب سایتی،  پشتیبانی فنی و ارائه امکانات بیشتر و جدید نسبت به رقبای فعلی است. پس شما باید ایده های جدیدی داشته باشید که نیاز امروز کاربران باشد و تابحال وب سایت دیگری آنها را اجرا نکرده باشد.

شما باید هدف و آینده وب سایت خود را مشخص کنید و مسیری که قرار است طی کنید را به صورت مرحله ای بنویسید.

در طراحی سایت نیازمندیها موارد مختلفی را باید در نظر داشت از جمله این موارد : فضای میزبانی (هاستینگ) ، دامنه مناسب و استاندارد ، قابلیت واکنشگرا (responsive) ، بهینه سازی برای موتور جستجوگر گوگل ، سرعت بارگذاری تمامی صفحات وب سایت و مواردی از این قبیل که هر کدام از اینها برای موفقیت در چنین استارت آپی لازم است و همه آنها با انتخاب طراح وب سایت حرفه ای و قابل اعتماد می تواند تحقق پیدا کند.

از جمله امکاناتی که روی وب سایت های نیازمندی استفاده می شود می توان به : دسته بندی استانها ، دسته بندی خدمات و کالاها ، فرم ثبت آگهی ، امکان عضویت در وب سایت ، درگاه پرداخت برای واریز وجه ، امکان تماس با فروشنده ، صفحه جزئیات اگهی ، مکان فروشنده یا کالا روی نقشه و … ، اشاره کرد.

شما باید جدای از امکانات فوق و دیگر امکاناتی که در وب سایت های نیازمندی پیاده سازی شده ، ایده های جدید و کاربر پسند داشته باشید. ایده هایی که کاربران به آنها نیاز دارند و روند کار با وب سایت را تسهیل می بخشد.

تجربه نشان داده بیشتر مواقع ایده های نو توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده و در مقابل ، دوباره کاری یا کپی کاری هیچ نتیجه مثبتی در بر نداشته است.

پس قبل از هر اقدام و صرف هزینه برای طراحی وب سایت نیازمندی آگهی ، ایده های جدید خود را با امکانات فعلی چنین وب سایتهایی جمع کرده و از درون آن طرح یک وب سایت جدید و نو را بکشید و مسیر پیشرفت را از اول مشخص کنید.

با سپاس از شما که تا این لحظه با ما همراه بودید.

جهت مشاوره در این زمینه می توانید از متخصصین ما در شرکت طراحی سایت همیاران کمک بخواهید.

نمونه کار های مشابه ما در این زمینه : انتخاب خودرو / کار فروش / مهبان