تبلیغات دیجیتال یا آنلاین

تبلیغات دیجیتال یا آنلاین چیست و چرا به آن احتیاج داریم؟

تبلیغات دیجیتال یک استراتژی هدفمند و اطلاعات محور است که ابتدا مخاطبان و مصرف کنندگان را در دنیای آنلاین پیدا میکند و سپس مرحله به مرحله آنها را راهنمایی میکند تا از محصول یا خدماتی که شما ارائه میکنید، بازدید و حتی آن را خریداری کنند. شما میتوانید با استفاده از تبلیغات دیجیتال سود زیادی را به کسب و کار خود اضافه کنید. طبق آمار بدست آمده، تقریبا 64% مردم دنیا تحت تاثیر تبلیغات آنلاین، جذب یک محصول میشوند و آن را خریداری میکنند. امروزه افراد، زمان بسیار زیادی را در اینترنت میگذرانند و برای آنکه برند خود را به دنیا بشناسانید، شما هم باید به آنها بپیوندید.

تبلیغات آنلاین

با استفاده از تبلیغات دیجیتال میتوانید مخاطبان خاص خود را پیدا کرده و دقیقا در زمان و مکانی که مد نظرتان است پیام خود را به مخاطبتان انتقال دهید. دیگر دوران تبلیغ در روزنامه، تراکت و رادیو سر آمده است و اگر موفقیت کسب و کارتان برای شما اهمیت دارد، بهتر است هرچه زودتر تبلیغات آنلاین برند خود را شروع کنید.
ما در همیاران با استفاده از ابزار های تخصصی در این زمینه نتایج حاصل از تبلیغات آنلاین شما را آنالیز و مدیرت میکنیم. اگر تبلیغات دیجیتال به صورت هدفمند انجام بگیرد، کاربر را از سایتی که در آن است به سایت شما لینک میکند و در نتیجه کسب و کار شما پیشرفت بیشتری خواهد داشت. حسنی که تبلیغات آنلاین نسبت به شیوه تبلیغاتی سنتی دارد، آن است که شما میتوانید مرحله به مرحله مخاطباتان را تحت نظر بگیرید. این امر ROI بهتری را نصیب شما خواهد کرد و در کل سرمایه گذاری مثبتی است.
تبلیغات دیجیتال انواع مختلفی دارد و فقط محدود به یک زمینه نمیشود. ما در همیاران با توجه به نوع کسب و کار شما و بررسی آن، بهترین نوع تبلیغات دیجیتال را برایتان در نظر خواهیم گرفت. این یک مرحله ی بسیار مهم و حساس است، چرا که استفاده از یک استراتژی درست و مناسب میتواند سود زیادی برای شما داشته باشد و بر عکس.

تبلیغات آنلاین

چرا از تبلیغات دیجیتال استفاده کنیم؟

– مقرون به صرفه و قابل مدیریت است
– خاص و هدفمند است
– استفاده از آن سخت نیست
– به سرعت جواب میدهد
– استفاده از آن برای کسب و کار های کوچک بسیار منطقی است

تبلیغات آنلاین

خدمات همیاران در زمینه تبلیغات آنلاین

– تبلیغات بنری
– تبلیغات ویدئویی
– تبلیغات همسان
– تبلیغات و رپرتاژ خبری
– تبیلغات شبکه های اجتماعی
– تبلیغات اینفلوئنسر
– تبلیغات گوگل (کلیکی)
– تبلیغات اسپانسری
– ریتارگتینگ محصول
– تبلیغات پوش نوتیفیکیشن
– تبلیغات موبایلی