دیجیتال مارکتینگ

همیاران به عنوان یک آژانس تبلیغاتی قابل اعتماد، پکیج ها و راه کار های موثری را به شما ارائه میدهد که نیاز های بازاریابی کسب و کار شما را به کلی رفع میکند. با انتخاب همیاران به عنوان مجموعه ای که قرار است شما را در دنیای دیجیتال عرضه کند، این اطمینان را به شما میدهیم که خدمات ما کسب و کار شما را در کمترین زمان ممکن به موفقیت زیادی برساند. ما در همیاران ابتدا کسب و کار شما را بررسی میکنیم و سپس با توجه به اهداف و نیاز هایتان، استراتژی های مخصوصی را طراحی کرده و به آنها جامه ی عمل میپوشانیم.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

به زبان ساده دیجیتال مارکتینگ به مجموعه تبلیغاتی گفته میشود که در قالب کانال های دیجیتالی مثل، موتور های جستجو، وب سایت، شبکه های اجتماعی، ایمیل و اپلیکیشن های موبایلی انجام میگیرد. در ادامه به مهم ترین فعالیت هایی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ انجام میشود اشاره کرده ایم، با ما همراه باشید.

دیجیتال مارکتینگ و انواع آن

تبلیغات کلیکی

تبلیغات پولی یا همان تبلیغات کلیکی (PPC) به نتایجی گفته میشود که در قسمت بالا یا کنار صفحه نتایج (SERP) یک موتور جستجو آورده میشود. در این نوع از تبلیغ، شما به ازای هر کلیکی که وب سایتتان میخورد هزینه پرداخت میکنید و همچنین میتوانید با هدفمند سازی تبلیغاتتان، وب سایت خود را تنها به گروهی از مخاطبان مشخص عرضه کنید. برای مثال میتوانید کاری کنید که تنها زمانی تبلیغاتتان نشان داده شود که کاربر 3 کلمه ی مشخص را در موتور جستجو تایپ کرده باشد. تبلیغات کلیکی بسیار منعطف، مشخص و از همه مهم تر موثر اند.

سئو و بهینه سازی

بهینه سازی موتور جستجو (سئو)

به روند بهینه سازی محتوا، تنظیمات تنکنیکی و بهبود کیفیت وب سایت به گونه ای که باعث شود بین بالا ترین نتایج در موتورهای جستجو قرار بگیرید، بهینه سازی موتور جستجو یا همان سئو میگویند. هدف اصلی آن است که هنگامی که افراد، محصولات، خدمات یا اطلاعاتی را در رابطه با کسب و کار شما جستجو میکنند، جذب وب سایت شما شوند.

بازاریابی محتوا

آیا تا به حال اصلاح “محتوا پادشاهی میکند” به گوشتان خورده است؟ این اصطلاح به این معنی است که محتوای خوب و با کیفیت تاثیر به سزایی روی بازاریابی دیجیتال شما دارد.
• محتوا ستون اصلی سئو است.
• به دیده شدن شما در شبکه های اجتماعی کمک میکند.
• این امکان را به شما میدهد که در ایمیل های تبلیغاتی یا تبلیغات کلیکی خود، حرفی برای گفتن داشته باشید.
ایجاد محتوای هوشمندانه ای که ماهیت تبلیغاتی نداشته باشد و در عوض آموزشی و الهام بخش باشد ، کار سختی است اما ارزشش را دارد. باید سعی کنید به گونه ای تولید محتوا کنید که مخاطب هایتان شما را به عنوان یک منبع معتبر در زمینه کاری تان بشناسند، جالب است بدانید که در این صورت با دقت بیشتری محتوای شما را دنبال خواهند کرد و خسته نخواهند شد.

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی شبکه های اجتماعی

ماهیت شبکه های اجتماعی در حال حاضر با گذشته تفاوتهای بسیاری دارد. افراد زیادی هستند که پیش از شروع همکاری با یک مجموعه خاص، نام آن را در شبکه های اجتماعی سرچ میکنند تا در باره ی آن اطلاعات بیشتری کسب کنند. بازاریاب ها بر این باورند که تنها پست گذاشتن در صفحه فیس بوک و توئیتر کافی نیست، شما باید ویژگی های شبکات اجتماعی را در تمام جوانب بازاریابی برند خود پیاده سازی کنید و با مخاطبان خود ارتباط بیشتر و بهتری برقرار کنید. هرچه افراد ارتباط بهتری با محتوای شما برقرار کنند، احتمال اشتراک گذاری آن محتوا بیشتر خواهد شد و در نهایت همین افراد به مشتری های شما تبدیل خواهند شد و اگر خوش شانس باشید به مرور شما را به دوستان خود نیز معرفی خواهند کرد.

ایمیل مارکتینگ

پیام رسان ایمیل بیش از دو دهه است که همراه همه ما بوده و قرار هم نیست جایش را به چیز دیگری بدهد. هنوز هم سریع ترین و آسان ترین راه دسترسی به مشتری است. افراد به طور کلی وابستگی زیادی به چک کردن ایمیل خود دارند. کافیست از خود بپرسید که در یک ساعت گذشته چند بار ایمیل خود را چک کردید تا به تاثیر ایمیل مارکتینگ پی ببرید.
اما یک بازاریاب حرفه ای میداند که ایمیل مارکتینگ اصول خاص خود را دارد و ایمیلی که برای افراد میفرستید باید سرگرم کننده، آموزنده، مرتبط و پر بازخورد باشد. کمپین ایمیل مارکتینگ شما باید ویژگی های زیر رعایت کند:
• قابل اعتماد باشد
• موضوعی مرتبط با کسب و کار شما داشته باشد
• مکالمه محور باشد
• با کانال های دیگر تبلیغاتی تان هماهنگ باشد
• استراتژیک باشد

بازاریابی موبایلی

نقش تلفن های همراه بر زندگی همه ما روزانه پر رنگ تر میشود و متخصصان بازاریابی نیز همزمان با مشاهده افزایش تاثیر این امر به فکر راهی افتادند تا به وسیله آن بتوانند از طریق سیستم موبایلی هم مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار بدهند و با آنها ارتباط بگیرند. بازاریابی موبایلی موضوعی بسیار مهم و در عین حال پیچیده است و انواع مختلف آن شامل، پیامک SMS، پیام چند رسانه ای MMS، تبلیغات درون اپلیکیشن و … میشود و انتخاب بهترین روش برای یک کسب و کار بسیار حائز اهمیت است.

مزایای دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ ترکیبی از خدمات مختلف از جمله سئو و تبلیغات PPC است که نتیجه آن تاثیر به سزائی در رشد کسب و کار شما خواهد داشت. اگر یک پلان دیجیتال مارکتینگ حرفه ای داشته باشید، نه تنها میتوانید در صنعت کاری خود پیشرفت چشمگیری کنید، بلکه میتوانید نام برند خود را به افراد بسیار زیادی بشناسانید.
– بازاریابی دیجیتال در دنیای اینترنت، جایی که اکثر افراد وقت خود صرف میکنند
– کسب و کار های کوچک را با کسب و کار های بزرگ هم تراز میکند
– هدفمند تر است
– تخصصی و حرفه ای تر پیش میرود
– بررسی نتایج پیشرفته تر انجام میگیرد
– نرخ تبدیل بالا تری به کسب و کار شما میدهد
– مطابق با نحوه خرید امروزی افراد است
– نحوه معرفی شما مطابق میل مخاطبانتان است
– بازاریابی را با فناوری موبایل ادغام می کند