تولید و بازاریابی محتوا

خدمات همیاران در زمینه تولید و بازاریابی محتوا

در عصر اینترنت، تولید و بازاریابی محتوا اساسی ترین بخش هرگونه استراتژی بازاریابی است. آیا میخواهید یک کمپین تبلیغاتی خوب راه اندازی کنید؟ آیا میخواهید امتیاز سئو و رتبه بندی گوگل تان افزایش پیدا کند؟ پس هیچ راهی ندارید جز آنکه محتوای خوب تولید کنید.
ما در همیاران سالها است که تجربه نویسندگی، ویراستاری، طراحی گرافیکی، سئو و بلاگ نویسی داریم. همه ی این مهارت ها به طور یکجا باعث میشوند که خدمات تولید محتوای ما، کسب و کارتان را دستخوش تغییراتی مثبت کند.

 

تولید و بازاریابی محتوا

تولید محتوا دقیقا به چه معنی است؟

هر کسب و کاری باید به طور مداوم در رابطه با حوزه ی کاری خود، محتوای مناسب و با کیفیتی را ارائه دهد. این محتواها شامل تصاویر شبکه های اجتماعی، پست های بلاگ، پادکست و ویدئو میشود. اگر در رابطه با سئو اطالاعات کافی داشته باشید، میدانید که کلمات کلیدی تاثیر به سزایی روی رتبه بندی وب سایتتان خواهد داشت.

همیاران چه خدماتی را در زمینه تولید محتوا ارائه میدهد؟

محتوای آنلاین انواع مختلفی دارد که شامل پست های بهینه شده، مشخصات شرکت، مشخصات محصول، پست های شبکه های اجتماعی، اخبار و تبلیغات میشود.

* کپی رایتینگ

شما باید ببن خود و مخاطب هایتان رابطه ای بسیار عمیق برقرار کنید. محتوای خوب، فکر شده و مرتبط شما را نسبت به بقیه متمایز میکند. ما پس از گفتگو و مطالعه در باره ی برند شما، درکی عمیق از نحوه ی کسب و کارتان پیدا خواهیم کرد و سپس محتوایی را برای شما تولید میکنیم که از ابتدا بازنویسی شده باشد. خدمات کپی رایتینگ ما شامل محتوای وب سایت، پروفایل شرکت، اخبار، بیانیه های شرکت و تبلیغات میشود.

* طراحی گرافیکی

در همیاران ما به شما کمک خواهیم کرد که تصویر برند خود را بسازید و یک کمپین تبلیغاتی خوب را راه اندازی کنید. ما برای شما لوگو، قالب عکس، بنر، خبرنامه و ابزارهای تبلیغاتی طراحی خواهیم کرد. این طراحی ها مخصوص برند شما انجام میشوند و ما این اطمینان را به شما میدهیم که برندتان به بهترین شکل ممکن به مخاطب هایتان ارائه شود.

* نقل قول ghost writing

ما در جریان هستیم که شما سرتان بسیار شلوغ است اما به هیچ وجه نباید تولید محتوا را فراموش کنید. درست در همین شرایط است که ما میتوانیم با استفاده از شیوه نقل و قول برای شما بلاگ نویسی کنیم و در حالی که شما به امور دیگر کسب و کارتان میپردازید، برایتان محتوای با کیفیت تولید کنیم.

تولید و بازاریابی محتوا

چرا برای تولید محتوا با همیاران همکاری کنیم؟

برای آنکه بتوانید مخاطب هایتان در دنیای اینترنت جذب کنید، به محتوای جدید و با کیفیت نیاز دارید تا به وسیله آن اعتماد مشتری هایتان را جلب کرده و فروشتان را افزایش دهید. تیم همیاران با استفاده از طراحی های گرافیکی و قلم وارسته ی نویسندگان خلاقش اش، سعی بر آن دارد که برای مشتری های عزیز خود محتوای برند سازی شده تولید کنند. خدمات تولید محتوای همیاران، پست های شبکه های اجتماعی، بلاگ، صفحات محصولات جدید و غیره را پوشش میدهد.

* مشاوره رایگان

ما در همیاران برای شروع طراحی پلان تولید محتوای مخصوص برند شما، یک جلسه مشاوره رایگان را در نظر میگیریم. در این جلسه مشاوره راهکارهایی را پیشنهاد میکنیم که دقیقا مطابق با نیاز های برند شما باشد و در نتیجه برند تان را در مرکز توجه قرار دهد.

* جستجوی هدفمند کلمات کلیدی

اگر بدون هیچ هدف خاصی برای برندتان تولید محتوا کنید، نه تنها موثر نیست، بلکه ممکن است به امتیاز سئو تان نیز به شدت کاهش پیدا کند. تیم همیاران با استفاده از تکنیک های فوق پیشرفته، بهترین کلمات کلیدی را برای شما در نظر میگیرد و بر اساس آن کلمات، محتوایی را برایتان تولید میکند که تاثیر مثبتی روی رتبه بندی شما داشته باشد.

* طراحی گرافیکی خلاقانه

طراحی گرافیکی میتواند وب سایت یا تبلیغات شما را زیر و رو کند. تیم طراحی همیاران، با مهارتی که در زیبایی شناسی و نگاه جزئی نگر و هنرمندانه اش، برای کسب و کار شما تصاویر منحصر به فرد و جذابی را طراحی میکنند و به شما این اطمینان را میدهند که تمام جوانب برند شما، یعنی از عکس های شبکه اجتماعی تان گرفته تا تبلیغات مجازی، همه خوب به نظر برسند.

* محتوای برنامه ریزی شده دقیق

لازمه ی موفقیت در هر کسب و کاری آن است که هر روز به فراگیری مطالب جدید در حوزه فعالیتتان بپردازید. انتشار مداوم و برنامه ریزی شده محتوا در وب سایتتان نه تنها برای موتور های جستجو مهم است، بلکه برای مخاطب هایتان نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. برای مثال اگر محصول جدیدی را تولید کرده اید، زمانبندی ارزه آن به یک فاکتور بسیار مهم تبدیل خواهد شد. ما به گونه ای برنامه ریزی میکنیم که محتوای تولید شده در این زمینه در بهترین زمان ممکن منتشر و ارزه شود.