طراحی سایت شبیه باما

طراحی سایت شبیه باما و امکانات حرفه ای

طراحی سایت شبیه باما و با امکانات بی نظیر می تواند نیاز شما برای خرید و فروش خودرو و داشتن یک وب سایت موفق در زمینه نیازمندی های خودرو را برآورده کند.

وب سایت باما “bama.ir” با هدف ایجاد فضایی امن و گسترده جهت خرید و فروش خودرو اواخر سال 1388 راه اندازی شده که تا کنون بسیار موفق بوده و طرفداران آن روز به روز بیشتر شده و خریداران و فروشندگان خودرو بجای تبلیغات در روزنامه ها و رجوع به پارکینگ ها و یا نمایشگاه های ماشین، به راحتی از طریق وب سایت باما (bama.ir)  خودروی مورد نظر خود را جهت خرید و فروش انتخاب و ثبت می کنند.

اما این وب سایت شاید ضعف هایی از نظر کابران داشته باشد که لازم است با ایده ای جدید بازطراحی شود. در این میان شما می توانید ایده های خود را روی پکیجی که توسط شرکت طراحی سایت همیاران آماده شده پیاده سازی کنید.

جهت طراحی سایت شبیه باما اینجا کلیک کنید.

طراحی سایت شبیه باما

 

قالب وردپرس باما شامل امکانات بی نظیری می باشد که در اینجا قصد داریم کاربرد بخش های فنی را جداگانه بررسی کنیم.

طراحی سایت شبیه باما | صفحه نخست

در صفحه نخست طراحی سایت شبیه باما سعی شده بجای جذب کاربر از طریق گرافیک بیشتر به ابزارها و آیتمهای اولیه که در انتخاب خودرو مهم است کاربران را مستقیم به اطلاعات مورد نیاز برساند.

فرض کنید کاربر به دنبال خودرو پژو 206 می باشد، حال از میان آیتم های سمت راست با سه کلیک به صفحه مورد نظر خود خواهد رسید.

این در حالی است که در صفحه نخست انتخاب بر اساس نوع شاسی ، قیمت ، و موارد خاص نیز وجود دارد.

طراحی سایت شبیه باما  | خرید خودرو

در بخش خرید خودرو طراحی سایت شبیه باما (bama.ir)  آیتمی به نام “خرید خودرو”  در منوی “بیابید” به چشم می خورد که کاربر پس از انتخاب این آیتم، به آخرین خودروهایی که توسط کاربران ثبت شده دسترسی خواهد داشت.

در ستون سمت راست این صفحه دسترسی سریع به شاخه های مختلف از جمله : استان ، شاسی ، وضعیت ، گیربکس ، وضعیت بدنه ، برند ، سوخت و غیره می باشد.

طراحی سایت باما  (bama.ir) – معاوضه خودرو

یکی دیگر از آیتم های مفید در طراحی وب سایت باما ، “معاوضه خودرو” در زیرمنوی “بیابید” می باشد که خودروهایی که جهت معاوضه نیز قرار گرفته اند به راحتی قابل دسترسی می باشند و کاربرانی که قصد معاوضه دارند دیگر نیاز نیست بین تمامی تبلیغات ها جستجو کنند.

طراحی سایت باما  (bama.ir) – نمایشگاه

این بخش در طراحی وب سایت باما بیشتر برای نمایشگاه داران خودرو در نظر گرفته شده که بتوانند خودرو هایی که در نمایشگاه خود دارند را از طرطق پروفایل نمایشگاه خود در وب سایت باما به کاربران معرفی کنند.

در این بخش هر نمایشگاه از طریق پروفایل خود می تواند طبق نوع پروفایل خود تعداد مشخصی خودرو ماهیانه به نمایش بگذارد.

طراحی سایت باما  (bama.ir) –  گوش به زنگ

بخش منحصر به فرد در طراحی وب سایت باما آیتم “گوش به زنگ” می باشد. که افرادی که نیاز به یک خودرو با شرایط خاص دارند بعد از ثبت مشخصات خودروی مورد نیاز، منتظر می مانند تا وب سایت خودروهایی که با مشخصات مورد نیاز آنان را پیدا نمود در پروفایل کاربر ثبت کند.

طراحی سایت باما  (bama.ir) –  فروش خودرو

در این بخش فرم ثبت مشخصات خودرو جهت فروش طراحی شده که تمامی آیتم های مورد نیاز خودروهای امروزی را دارد و کاربر برای ثبت مشخصات خودرو هیچگونه مشکلی نخواهد داشت.

طراحی سایت باما  (bama.ir) –  ثبت نام نمایشگاه

این بخش برای نمایشگاه داران ، نمایندگی های مجاز و شرکت های وارد کننده قطعات و خودرو می باشد.

در این بخش فرمی طراحی شده که می توان از طریق آن پروفایل ویژه ایجاد نمود.

طراحی سایت باما  (bama.ir) –  بررسی خودرو

این بخش اطلاعات کامل و جامعی از انواع برندها و مدلهای خودرو ارائه می دهد و کاربران می توانند ویژگی های خودروهارا در این بخش مطالعه کنند.

طراحی سایت باما  (bama.ir) –  قیمت خودرو

بخش دیگری از وب سایت باما مربوط به قیمت روز انواع خودرو می باشد که نوسان قیمت خودرو ها را نسبت قیمت قبلی نمایش می دهد.

در این بخش خودرو ها براساس برند دسته بندی شده اند و قابلیت ارسال لیست قیمت به ایمیل و پرینت نیز وجود دارد.