صنایع غذایی گلستان

طراحی سایت صنایع غذایی گلستان

یکی دیگر از مشتریان همیاران ، شرکت صنایع غذایی گلستان است که از سال 91 همکاری در زمینه تولید محتوا و طراحی سایت آغاز شده و همچنان این همکاری در قالب توسعه وب سایت و دیجیتال مارکتینگ ادامه دارد.

طراحی سایت صنایع غذایی گلستان

تاریخچه صنایع غذایی گلستان

شرکت صنایع غذایی گلستان با سابقه ای بیش از 50 سال در عرصه محصولات غذایی مبنی بر ارائه بهترینهای جهان همواره در پی کسب تائیدیه های بین المللی و ارتقا سطح استانداردها می باشد . حاصل این تلاش برقراری سازمانی مدرن و روز آمد است که در آن با لحاظ استانداردهای بین المللی تلاش شده است تا بهره وری سازمان افزایش یافته و با افزایش این بهره وری، کالاهایی با کیفیت و مرغوب ، با مناسبترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان محصولات گلستان قرار بگیرد.

صنعت غذا در ایران و جهان، حجم وسیعی از خدمات را دربر می گیرد و متخصصین، تولید کنندگان، تامین کنندگان مواد اولیه و ذی نفعان زیادی در این صنعت همواره مشغول کار و فعالیت مستمر هستند. در ایران شرکت‌های صنایع غذایی عمدتا شرکت‌هایی با وسعت متوسط و بزرگی هستند که تولیدا‌ت متنوع و فراوانی را ارائه می‌دهند و محصولات تولید شده در گستره وسیعی، توسط مردم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در زنجیره شرکت‌های صنایع غذایی، افرادی که مستقیما با این صنعت در ارتباط هستند، شامل صنایع بالادستی و صنایع پایین دستی هستند. صنایع بالادستی یا تامین کنندگان، افرادی هستند که مواد اولیه را ارائه می کنند و گروه پایین دستی، شبکه توزیع، پخش و نمایندگان و مشتریان هستند.

و از طرفی می توان گفت به دلیل تعداد بسیار زیاد ارائه دهندگان خدمات و تولیدکنندگان در صنایع غذایی و تنوع و گستردگی بسیار زیاد محصولات این صنعت، رقابت در این بازار بسیار بیشتر از دیگر صنایع است. در نتیجه توانایی دسترسی به مشتری یا مصرف کننده نهایی اهمیت به سزایی در زمینه صنعت مواد غذایی دارد. بنابراین یکی از مهم‌ترین فاکتورها در زمینه صنایع غذایی، داشتن یک شبکه‌ی قوی جهت توزیع و پخش می‌باشد، در این صورت تولید کننده خواهد توانست محصولات خود را به راحتی به دست مصرف کننده نهایی برساند. برای ایجاد شبکه پخش و توزیع، تولیدکننده نیازمند استفاده از روش‌هایی هست تا بتواند با توزیع کنندگان در ارتباط باشد. همچنین داشتن وب‌سایت قوی در این حوزه، در امر تبلیغات و اطلاع رسانی بسیار مفید و کمک دهنده است.