طراحی سایت املاک

اگر به دنبال طراحی سایت مشاور املاک هستید قبل از هر اقدام و هزینه ای حدود 3 دقیقه وقت بگذارید و این مقاله را تا انتها بخوانید.
در طراحی وب سایت املاک موارد مختلفی را باید در نظر داشت که در این مقاله میخواهیم به مسایل فنی و بصری طراحی وب سایت املاک بپردازیم.

الف ) انتخاب دامنه برای سایت املاک : دامنه یا دامین همان آدرس وب سایت است بطور مثال : www.mehban.ir
در انتخاب نام دامنه برای طراحی سایت املاک باید دقت داشت که مهم است نام دامنه همان نام کسب و کار و دفتر املاک شما باشد تا در زمان جستجو، گوگل بهتر و وسریعتر کاربران را به وب سایت شما هدایت کند.
برای انتخاب آدرس وب سایت مشاور املاک بهتر است از دامنه ir و com استفاده کنید. در اینصورت شما بهتر توسط کاربران در فضای مجازی و موتور جستجوی گوگل دیده خواهید شد و نام شما در فضای مجازی اختصاصی خواهد شد.

ب ) انتخاب فضای میزبانی / هاست برای سایت املاک : برای طراحی سایت مشاور املاک بهتر است فضای میزبانی نامحدود و پهنای باند بالا رزرو کرد تا در زمانی که تعداد زیادی از کاربران همزمان به وب سایت شما مراجعه می کنند برای ثبت آگهی خود و مشاهده املاک موجود در وب سایت شما با مشکل مواجه نشوند.
لازم به ذکر است ، شرکت طراحی سایت همیاران در این زمینه بهترین فضای میزبانی که دارای امکانات بی شمار و پر سرعت است را برای طراحی سایت مشاور املاک در نظر می گیرد.

ج ) امکانات اصلی مورد نیاز سایت املاک : در طراحی وب سایت املاک باید دقت داشت که کاربران بتوانند در صفحه نخست ملک مورد نظر خود را جستجو کنند زیرا طبق آمار های بدست آماده 78 درصد کاربرانی که در اینترنت به دنبال ملک میگردند از جستجوی پیشرفته استفاده کرده اند. پس وب سایت شما برای جذب کاربران و تبدیل آنها به مشتری ، نیاز به جستجوی پیشرفته در صفحه اول دارد.
یکی دیگر از امکانات اصلی برای طراحی سایت املاک نمایش مکان ملک روی نقشه است که کاربران بتوانند موقعیت دقیق ملک را ببینند.
از دیگر امکانات مورد نیاز طراحی سایت مشارو املاک می توان مواردی همچون : تفکیک املاک بر اساس منطقه و محله ، دسته بندی املاک بر اساس استانها ، نمایش ملک های ویژه و استثنایی ، ثبت تصاویر برای هر آگهی ملک ، ارائه کد رهگیری ، قیمت و نوسانات املاک ، معرفی پیمانکاران و شرکت های سازنده ، قوانین و مقررات خرید و فروش ملک اشاره کرد.

د ) طراحی گرافیک سایت املاک : در طراحی سایت مسکن باید به گرافیک و طرح کلی وب سایت نیز دقت لازم را داشت.
آمار ها نشان میدهد که بیش از 45 درصد کاربران که برای خرید ملک به وب سایتها مراجعه می کنند ، از وب سایتهای شلوغ و دارای تصاویر تبلیغاتی غیرمرتبط راضی نبوده و آنها را ترک کرده اند.
بهتر است برای طراحی سایت املاک از استاندارد رنگ بندی و گرافیست حرفه ای استفاده شود که در این زمینه می توان به وب سایت نیازمندی های دیوار اشاره کرد که از نظر فنی قوی و از نظر گرافیک ساده و کاربر پسند است.
پیشنهاد گرافیست های طراحی سایت همیاران در این زمینه استفاده از طرح بندی ساده است ، چراکه کاربران رقبت بیشتری برای جستجو در این نوع وب سایت ها از خود نشان داده اند و عموماً هر چه وب سایت ساده تر باشد سرعت بارگذاری صفحات نیز سریعتر خواهد بود.

چ ) طراحی واکنشگرا responsive : در طراحی وب سایت مشاور املاک حتما در نظر داشته باشید که وب سایت شما روی تمامی دستگاه های الکترونیکی مانند گوشی های موبایل ، تبلت و کامپیوتر به درستی نمایش داده شود تا کاربران بتوانند اگهی های روی وب سایت شما را مشاهده کنند.

طی آمارهای بدست آمده در این زمینه حدود 82 درصد کاربران از طریق تلفن همراه و تبلت به اینترنت متصل شده و فقط حدود 18 درصد کاربران با کامپیوتر رومیزی به اینترنت وصل می شوند.

از دیگر امتیازات طراحی واکنشگرا رتبه بهتر وب سایت شما در گوگل است.

با سپاس از شما که تا این لحظه با ما همراه بودید.
امیدواریم این مقاله برای انتخاب بهتر شما در زمینه طراحی وب سایت املاک موثر واقع شده باشد.
شما می توانید برای طراحی وب سایت املاک از مشاوره رایگان طراحی سایت همیاران بهره مند شوید.

آخرین نمونه کارهای همیاران در زمینه طراحی سایت مسکن : مپ تک / پارادایز / مهبان /