طراحی سایت فوری

یکی از نیاز امروز کاربران در زمینه خدمات طراحی سایت ، تحویل فوری سایت است که

طی سالهای اخیر تبلغاتی با این عنوان را در فضای مجازی مشاهده می کنیم. اما سوالی که در زهن کاربران پیش می آید این است که آیا طراحی وب سایت در عرض چند ساعت واقعا امکان پذیر است یا خیر؟ و اینکه می توان به وب سایتی که طی چند ساعت طراحی شده اعتماد کرد و آیا نیازمان را برطرف می کند یا خیر؟

در این مورد باید گفت که طراحی وب سایت در مدت زمان کوتاه امکان پذیر هست اما باید دید که هدف شما از طراحی وب سایت چیست؟

آیا تنها هدف شما ساخت ویترینی مجازی از محصولات و خدمات است ؟

یا وب سایتی کامل که شامل فرم های مختلف  و چیدمانی منحصر به فرد و محتوایی منحصر به فرد که قابل رقابت با همکاران شما باشد؟

اگر هدف شما به سوال اول ختم می شود پس احتمال زیاد یک پکیج آماده جوابگوی نیازهای شما خواهد بود. ولی اگر سوال دوم در مورد هدف شما صدق می کند، باید گفت : خیر. یک وب سایت آماده جوابگوی نیاز شما نخواهد بود و شما باید وقت و هزینه بیشتری برای اینکار در نظر بگیرید و بهتر است با طراحی وب سایت فوری پول و زمان خود را از دست ندهید.

 

با این حال طراحی وب سایت فوری و استفاده از پکیج های آماده همچنان یک گزینه مناسب برای اکثر کسب و کارها که نیاز به ویترین مجازی برای کسب و کار خود دارند، می باشد.

طراحی سایت فوری، فرایند خاص خود را دارد و ما توانسته ایم این امر را برای مشتریان خود محقق سازیم.

در طراحی سایت فوری مشتری یک وب سایت با امکانات معمول ولی در مدت زمان محدود را سفارش می دهد و طبق حداکثر مدت زمانی که کاربر برای انجام پروژه مشخص می کند، وب سایت آماده می شود.

این نوع وب سایت ها بیشتر توسط شرکت های تولیدی در زمینه های مختلف ، موسسات ، نمایشگاه داران ، بازرگانان ، آموزشگاه ها و … سفارش داده می شود که مشتریان آنان نیاز به خدمات آنلاین و آشنایی با محصولات و خدمات آنها دارند.

برخی مشتریان صرف نظر از مدت زمان محدودی که برای طراحی وب سایت مشخص می کنند ، نیاز به یک چیدمان خاص در وب سایتشان دارند که شاید برای خیلی از همکاران ما امکان پذیر نباشد.

شرکت طراحی سایت همیاران در این زمینه نیز اقدامات موثری را انجام داده که توانسته پکیجی را جهت این دسته از مشتریان آماده کند.

در این پکیج می توان به راحتی عناصر مختلف در چیدمان وب سایت را در مدت زمان خیلی کوتاه بدون نیاز به برنامه نویسی طبق نیاز تغییر داد و تا حد زیادی به سلیقه مشتری نزدیک کرد.

برخی از امکانات رایج وب سایت های فوری به شرح زیر است :

 

مزایای طراحی وب سایت فوری :

معایب طراحی وب سایت فوری: