طراحی سایت شخصی

برخی از امکانات که برای طراحی سایت شخصی مطلوب است بدین شرح می باشد:

معرفی :
معرفی زندگینامه ، بیوگرافی ، تحصیلات ، سوابق و رزومه کاری
معرفی اهداف و رویکردها، چشم اندازها ، ایده آل ها و افق های فکری
معرفی مدارج ، جوایز ، مناسب ، تندیس ها ، لوح ها ، تقدیرنامه ها و گواهینامه
معرفی آثار ، نمونه کارها ، ابداعات ، ابتکارات ، اختراعات و دیگر خدمات ماندگار

امکانات:

امکان درج مقالات ، دلنوشته ها ، سخنان کوتاه ، خاطرات، یادداشت روز ، علاقه مندی ها و …
امکان درج مناسبت های شخصی و تاریخ های تاثیرگذار در مورد شما تا در همان مواعد در سایت یادآوری شود.
امکان معرفی اطلاعات یاد شده به زبان های انگلیسی، عربی، فرانسه، آلمانی، روسی، چینی و …

گالری تصاویر کودکی ، بزرگسالی ، دفترکار ، مراسمات، برنامه ها، جشنواره ها، افتتاحیه ها و اختتامیه ها، احظات خاطره انگیز ،در جمع همکاران ، در جمع دوستان و …. بصورت اسلایدشو
امکان انتشار فایل های صوتی در بستر رادیو اینترنتی صدای شما و یا انتشار فیلم های تصویری در قالب فیلم های کوتاه یا بلند در بستر تلویزیون اینترنتی

یکی از مهمترین نکات در شرکت طراحی سایت همیاران بسته به کسب و کار چهره مذکور ، ایجاد اعتبار مجازی و برندسازی شخصی با حس بروز بودن و مدرن بودن در بهره برداری از آخرین فناوری های روز در وب ، برای مخاطب است طوری که مخاطب ، با مشاهده سایت، بتواند این سایت را از دیگر سایت های منتسب به چهره مذکور ، تمیز دهد.

همچنین اگر در طراحي یک وب سايت شخصی، استانداردهای روز طراحی وب بکار گرفته شود، مخاطبین می توانند با ناوبری سریع و آسان محتوای دلخواه خود را بیابند و از بازدید پرسونال سایت شما ، حس مثبتی داشته باشند.

البته به همین موازات ، کاربری سیستم مدیریت محتوا برای بروزرسانی محتوای سایت ، باید فوق العاده آسان و خوشدست باشد ، تا خود شخص بتواند ، مستقل از شرکت طراح وب ، بدون نیاز به داشتن دانش فنی خاصی ، براحتی ، از طریق کنترل پانل کاربرپسند سیستم ، از خانه یا محل کار ، سایت خود را آپدیت کرده ، بروزرسانی کند.

طراحان شرکت طراحی سایت همیاران در این زمینه دانش و تبحر خاص دارند و این ضمانت را به شما می هند که اولا وب سایت شما کاملا استاندارد و بهینه باشد ، ثانیاً از نظر مدیریت ساده و بدون هیچگونه پیچیدگی باشد.