طراحی سایت صنایع غذایی گلستان

طراحی سایت صنایع غذایی گلستان با مشارکت و همراهی گروه تولید و طراحی وب سایت همیاران انجام شد.

روند طراحی سایت صنایع غذایی گلستان

در این پروژه که با همکاری تیم نرم افزاری صنایع غذایی گلستان و طراحی سایت همیاران انجام شد، سعی بر این شد تا وب سایتی کارآمد ، کاربر پسند و در عین حال ساده طراحی و پیاده سازی شود.

زبان برنامه نویسی وب سایت صنایع غذایی گلستان

طراحی سایت صنایع غذایی گلستان با زبان برنام نویسی PHP و معماری jquery  پیاده سازی شد.

شرکت طراحی سایت همیاران هم اکنون جهت ارتقاء و پشتیبانی وب سایت صنایع غذایی گلستان همراه این شرکت می باشد و در زمینه دیجیتال مارکتینگ نیز با این مجموعه همکاری دارد.

طراحی سایت صنایع غذایی گلستان

تاریخچه شرکت صنایع غذایی گلستان

شرکت گلستان با سابقه ای بیش از 50 سال در عرصه محصولات غذایی مبنی بر ارائه بهترینهای جهان همواره در پی کسب تائیدیه های بین المللی و ارتقا سطح استانداردها می باشد . حاصل این تلاش برقراری سازمانی مدرن و روز آمد است که در آن با لحاظ استانداردهای بین المللی تلاش شده است تا بهره وری سازمان افزایش یافته و با افزایش این بهره وری، کالاهایی با کیفیت و مرغوب ، با مناسبترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان محصولات گلستان قرار بگیرد .

به همین منظور شرکت طراحی سایت همیاران در ارائه محصولات شرکت گلستان در فضای وب به یاری این شرکت آمده و تبلیغات شرکت چای گلستان را بر عهده گرفته، از جمله کارهای انجام شده می توان به طراحی وب سایتی زیبا و بهینه برای شرکت گلستان ،‌ تبلیغات محیطی و اجرای غرفه های نمایشگاهی اشاره نمود.

نشانی : www.golestan.com