طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای یکی از مهمترین فاکتور های جذب مشتری از طریق فضای مجازی است. زمانی که طراحی سایت به صورت کاملا حرفه ای انجام شود و تمامی امکانات مورد نیاز کاربران در آن پیاده سازی شده باشد، می تواند به توسعه آن برند یا کسب و کار کمک کند.

هزینه طراحی سایت حرفه ای

برای محاسبه هزینه طراحی سایت حرفه ای فاکتور های مختلفی را باید مدنظر داشت، از جمله این موارد : امکانات فنی مانند (درگاه پرداخت و ارائه فاکتور آنلاین به مشتریان ،‌ سئو ) ، تعداد صفحات و قالب بندی های اختصاصی ، مدت زمان و نیروی انسانی که روی پروژه کار می کنند از جمله موارد مهم در محاسبه هزینه طراحی سایت حرفه ای می باشد.

اگر با چند شرکت طراحی سایت تماس بگیرید و از آنها هزینه طراحی سایت حرفه ای را جویا شوید، متوجه خواهید شد که هر شرکت قیمت خودش را می دهد و قیمت ها تفاوت زیادی با یکدیگر دارند.

برای اینکه به طور  دقیق و واقعی هزینه طراحی سایت حرفه ای را بدانید بهتر است با شرکت های معتبر که چندین سال فعالیت مداوم در زمینه طراحی سایت داشته اند  تماس بگیرید و از آنها قیمت طراحی سایت حرفه ای را بپرسید چرا که اصولا این شرکت ها پشتیبانی خوبی بعد از طراحی سایت حرفه ای شما انجام خواهند داشت و پشتیبانی سایت فاکتور بسیار مهمی است و شما بعد از طراحی سایت حرفه ای قطعا نیاز به پشتیبانی توسط تیم پشتیبانی خواهید داشت.

 

در ادامه ویدیویی به زبان انگلیسی برای طراحی سایت حرفه ای مشاهده خواهید کرد.

ویژگی های طراحی سایت حرفه ای

درخصوص ویژگی های طراحی سایت حرفه ای بهتر است به صورت جزئی به تمام عوامل در روند طراحی پرداخت تا در نهایت بتوان نتیجه خوبی از آن گرفت. از ویژگی ها و مشخصات یک سایت حرفه ای می توان به قابلیت ارتقا ، افزودن بخش های جدید و مجزا ، امکان تغییرات در نحوه چیدمان المان ها و عناصر صفحات ، استفاده از متدها و روش های جدید در جذب کاربران ، اشاره کرد.

طراحی سایت حرفه ای

مراحل طراحی سایت حرفه ای

اولین مرحله برای طراحی سایت حرفه ای، تهیه اطلاعات مورد نیاز است. شما به عنوان کارفرما و صاحب کسب و کار می بایست تمام اطلاعات مورد نظر که قرار است روی سایت قرار بگیرد را جمع آوری کنید و در اختیار تیم طراحی سایت حرفه ای قرار دهید. مرحله دوم تجزیه و تحلیل اطلاعات توسط پیمان کار است و در مرحله سوم طراحی سایت حرفه ای شروع می شود. در مرحله چهارم اشکالات و خطاهای وب سایت برطرف شده و در مرحله پنجم که مربوط به پشتیبانی و بروزرسانی است، مراحل طراحی سایت حرفه ای به پایان می رسد.

طراحی سایت حرفه ای

مدت زمان طراحی سایت حرفه ای

اصولا مدت زمانی که برای طراحی سایت حرفه ای صرف می شود نسبت به طراحی سایت معمولی بیشتر است. در مورد مدت زمان طراحی سایت حرفه ای باید گفت : هرچه تعداد صفحات و فرمها بیشتر باشد مدت زمان بیشتری برای طراحی سایت لازم است. توجه داشته باشید که یک سری امکانات روی تمامی وب سایت ها وجود دارد که دیگر آن امکانات نمی تواند ملاک طراحی سایت حرفه ای باشد که در این زمینه می توان به :
– پنل مدیریت محتوا
– ساخت منوهای وب سایت بدون نیاز به برنامه نویسی
– اسلایدر تصاویر
– تغییر رنگ و فونت ها از طریق پنل مدیریت
همانطور که گفته شد موارد فوق جزو فاکتورهای طراحی سایت حرفه ای بحساب نمی آید.

شرکت طراحی سایت همیاران با بهره گیری از مهم‌ترین فاکتورهای جذب مشتری در طراحی سایت حرفه ای و براساس قوانین سئو اقدام به آنالیز و طراحی سایت حرفه ای طبق جدیدترین متدهای بازاریابی و فروش اینترنتی مینماید که باعث می شود وب سایت شما به صورت کاملا حرفه ای طراحی شود و ‌در موتورهای جستجو رتبه بهتری بگیرد. جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر باما تماس بگیرید.