روند اجرای پروژه

مشاوره طراحی و راه اندازی وب سایت
مشاورین شرکت همیاران در زمینه طراحی وب سایت به شما مشاوره خواهند داد که از جمله مباحث این مشاوره به موارد ذیل می توان اشاره نمود :
– مشاوره در خصوص اینکه هدف از طراحی وب سایت شما چیست؟
– مشاوره در خصوص انتخاب نام دامنه (domain) و سرویس میزبانی وب (host).
– مشاوره در خصوص چگونگی طراحی و پیاده سازی وب سایت شما.
– مشاوره در خصوص آیتم ها و محتوای مورد نیاز شما که لازم است در وب سایتتان قرار گیرد.
– مشاوره در خصوص بهینه سازی رتبه سایت (Page Ranking) و آشنا شدن مشتریان با سایت و محصولات شما از طریق موتورهای جستجو.
– مشاوره در خصوص بروز رسانی و تکمیل وب سایت و ایجاد یک وب سایت کاربردی و پویا.

تنظیم قرارداد و نحوه پرداخت
روند تنظیم قرارداد در شرکت طراحی سایت همیاران به شرح ذیل می باشد:
– ابتدا نمونه اولیه قرارداد برحسب نیازها و درخواست کارفرما تنظیم و از طریق ایمیل ارسال می گردد تا به تایید شرکت کارفرما برسد.
– سپس همکاران ما در واحد فروش نسبت به تنظیم قرارداد اصلی اقدام نموده و پس از امضاء مدیرعامل شرکت همیاران آن را برای کارفرما ارسال می نمایند.
– کارفرما پس از مطالعه دقیق و کامل قرارداد آن را امضا نموده و برای شرکت همیاران ارسال می نماید.
در قرارداد طراحی وب سایت، کلیه موارد مورد نیاز از قبیل مشخصات طرفین قرارداد، تعهدات طرفین، نحوه پشتیبانی وب و نحوه پرداخت مبلغ قرارداد مشخص می گردد.

روند اجرای پروژه
پس از انجام موارد فوق شرکت همیاران بر اساس زمان مشخص شده در قرارداد نسبت به انجام پروژه طبق مراحل ذیل اقدام می نماید.
– واحد طراحی شرکت همیاران با مشاهده وب سایت های مختلف در زمینه فعالیت های شرکت کارفرما و آنالیز هر یک از آنها توسط تیم فنی و طراحی، ابتدا نکات مثبت و منفی هر یک را بررسی نموده و با در نظر گرفتن سلایق و ایده های کارفرما ، انجام پروژه را طبق مراحل ذیل شروع می کند :
– واحد طراحی شرکت همیاران نمونه سایت کارفرما را طراحی کرده و جهت تاییده اولیه آن را در معرض دید کارفرما قرار می دهد.
– کارفرما پس از مشاهده و بررسی، نظر خود را به شرکت همیاران اعلام می دارد.

– نظرات و مشکلات اعلام شده از طرف کارفرما که در چارچوب قرارداد فی ما بین و مطابق با موارد مندرج در قرارداد می باشد توسط واحد طراحی شرکت همیاران اعمال و رفع می گردد.

بررسی لحظه ای و کنترل روند اجرای پروژه
شرکت طراحی سایت همیاران از روش منحصر به فردی استفاده می کند، به این ترتیب که در کنار تیم فنی و طراحی وب شرکت، شامل تیم برنامه نویسی و طراحی وب، نظارت مستمر تیم هنری نیز وجود دارد و کارفرما از طریق کنترل پروژه در هر لحظه امکان مشاهده وضعیت پیشرفت پروژه طراحی وب خود و بخش های آماده شده را دارد و نظرات مفید ایشان در تولید محصول نهایی نقش موثری ایفا می کند.

ورود محتوا و اطلاعات اولیه:
شرکت طراحی سایت همیاران به موازات روند پیاده سازی و رفع مشکلات احتمالی، محتوای اولیه نظیر تعدادی از محصولات و صفحات و بخش های وب سایت را از نظر محتوا تغذیه میکند، این سرویس به کاربرانی که تجربه کمتری در زمینه کار با درج محتوا در وب سایت دارند کمک می کند تا یک الگوی اولیه مناسب و صحیح برای وارد کردن اطلاعات خود در آینده داشته باشند.
لازم به ذکر است، جمع آوری اطلاعات به عهده کارفرما می باشد که کلیه متون تایپ شده، تصاویر و هرگونه اطلاعات دیگر می بایست از طریق ارسال فیزیکی یا پست الکترونیکی به نماینده معرفی شده از طرف شرکت همیاران تحویل داده شود.
و در پایان مطابق با موارد مندرج در قرارداد فی ما بین و به امضاء رسیده و پس از تائیده نهایی کارفرما پروژه تحویل داده میشود.

پشتیبانی یک ساله (رایگان)
واحد پشتیبانی شرکت همیاران در هر یک از زمینه های مربوط به وب سایت مشتریان از جمله امور مربوط به دامنه، میزبانی وب(وب هاستینگ)، سرویس ایمیل (پست الکترونیک) ،نحوه درج محتوا و امور مربوط به طراحی وب آماده پاسخگویی به شما می باشند. در ذیل برخی از انواع روش های پشتیبانی شرکت بیان شده است:

– پشتیبانی 24 ساعته از طریق بخش تیکتینگ
– پشتیبانی 24 ساعته از طریق پست الکترونیک
– پشتیبانی تلفنی در ساعات اداری (8 الی 17)

اطلاع رسانی جهت تمدید دامین و فضای میزبانی
مدت زمان اعتبار نام دامنه و فضای میزبانی به طور پیشفرض یک سال می باشد که جهت پایدار ماندن وب سایت شما هر ساله یا پنج ساله می بایست تمدید گردد که در پایان هر دوره توسط بخش پشتیبانی شرکت همیاران با کارفرما جهت تمدید فضای میزبانی و دامنه تماس گرفته می شود.
لازم به ذکر است هزینه تمدید نام دامنه و فضای میزبانی ارتباطی با هزینه طراحی وب سایت ندارد و اصولا مبلغ ناچیزی است که به عهده کارفرما می باشد.