طراحی سایت شبیه دیوار

اگر به دنبال طراحی سایت شبیه دیوار هستید، پکیج کامل وب سایت و اپلیکیشن مشابه دیوار توسط تیم طراحی سایت همیاران برای شما آماده شده است.

برای طراحی سایت شبیه دیوار نیازمند تجهیزات اولیه و یک سری پیش زمینه اولیه است که ابتدا به آنها می پردازیم

دامین یا دامنه برای طراحی سایت شبیه دیوار

دامین یا دامنه یا آدرس وب سایت اولین چیزی است که شما باید به آن فکر کنید و برای طراحی وب سایت خود نام مناسبی را انتخاب کنید. بطور کلی بهتر است از دامنه های مفهومی و کوتاه استفاده کنید. در این زمینه می توانید مقاله دامنه چیست را مطالعه فرمایید.

طراحی سایت حرفه ای

ب ) فضای میزبانی برای طراحی سایت شبیه دیوار : چنین وب سایتی نیاز به فضای میزبانی نا محدود دارد چرا که این نوع وب سایت قرار است با حجم زیادی از آگهی ها که توسط کاربران ثبت خواهد شد روبرو شود که هر کدام از این اگهی ها می تواند شامل تصاویر و متن باشد.اگر نیاز به اطلاعات بیشتر در این زمینه دارید مقاله فضای میزبانی را مطالعه فرمایید.

ج ) پهنای باند برای طراحی سایت شبیه دیوار : برای وب سایت نیازمندی ها که قرار است روزانه تعداد زیادی کاربر به آن مراجعه کنند نیاز به پهنای باند متناسب برای این نوع وب سایت است که لازم است بیشترین پهنای باند موجود و به صورت اختصاصی را در نظر گرفت.

پهنای باند

د ) گرافیک سایت : کاربرانی که به وب سایتهای نیازمندی رجوع می کنند الویت آنها انتخاب کالای مورد نظرشان است و نیاز به تمرکز روی کالاهای مختلف دارند و با توجه به این موضوع بهتر است از رنگها و تصاویر به درستی استفاده کنیم.

برای طراحی سایت شبیه دیوار بهتر است از تعداد رنگ کمتر برای فونت و اشکال گرافیکی و همچنین تصاویر کمتر برای قالب وب سایت استفاده کنیم تا تمرکز کاربران روی انتخاب کالای مورد نظر باشد.

طی آمارهای بدست آمده در این زمینه ، حدود 73 درصد کاربران از وب سایتهای نیازمندی مشابه دیوار با تعداد تصاویر و رنگهای مختلف استفاده شده در قالب وب سایت خارج شده اند و به وب سایت دیگری رجوع کرده اند.

لازم به ذکر است یکی از دلایل موفقیت وب سایت دیوار ساده بودن قالب این وب سایت است. مشابه این نتیجه می توان به وب سایت خرید و فروش خودرو “باما” اشاره کرد.

هـ ) واکنشگرا : به خاطر داشته باشید که امروزه بیشتر کابران اینترنت با تلفن همراه یا تبلت به اینترنت متصل می شوند و لازم است وب سایت شما روی تمامی صفحه نمایش دستگاه های مختلف به درستی نمایش داده شود. آمارها نشان می دهد که حدود 82 درصد کاربران با تلفن همراه یا تبلت به اینترنت متصل می شوند. و این آمار میزان اهمیت واکنشگرا بودن وب سایت را بالا می برد.

واکنشگرا

قابلیت واکنشگرا یا ریسپانسیو از مواردی است که در قرارداد طراحی وب سایت باید به  آن اشاره شود.

و ) امکانات مورد نیاز : همانگونه که میدانید وب سایت دیوار شامل امکانات مختلفی از جمله : دسته بندی استانها ، دسته بندی محله های هر استان ، دسته بندی اگهی ها بر اساس نوع آنها و ثبت آگهی ، درگاه پرداخت ، جستجوی پیشرفته و دیگر امکانات است و برای طراحی وب سایتی مشابه دیوار باید ایده های جدید را با امکانات موجود در این وب سایت ترکیب کرد تا وب سایت شما متمایز از دیوار شود چرا که کپی برداری به تنهایی نمی تواند موفقیت به دنبال داشته باشد.

شما باید برای طراحی سایت نیازمندی ایده های جدید داشته باشید. ایده هایی که تابحال در هیچ وب سایتی دیده نشده.

البته جمع آوری ایده های خوب از وب سایت های مختلف و پیاده سازی آنها در یک وب سایت هم می تواند مفید باشد.

بعد از اجرای تمامی مراحل فوق و طراحی وب سایت ، لازم است بفکر تبلیغات باشید تا کاربران با وب سایت شما آشنا شوند و روز به روز آمار بازدید و تعداد کاربران برای ثبت آگهی روی وب سایت شما بیشتر شود.

در نظر داشته باشید بعد از اینکه تعداد کاربران و اگهی های شما زیاد شد یعنی بیش از 500 اگهی در روز، لازم است بفکر نیروی انسانی بعنوان ناظر آگهی های ثبت شده روی وب سایت باشید.

نظارت بر روی 500 اگهی و بیشتر در روز نیاز به نیروی انسانی دارد و همینطور برای بخش فنی و پشتیبانی لازم است یک تیم متخصص و اختصاصی در نظر بگیرید.

امروزه نیاز جامعه به چنین وب سایتهایی با ایده های جدید افزایش پیدا کرده و شما می توانید ایده های خوب را جمع آوری کرده و با ایده های جدید خود ترکیب و در نهایت وب سایتی کارآمد تر از حتی دیوار به کاربران ارائه کنید.

شرکت همیاران پکیج کامل و دقیقا مشابه وب سایت دیوار را طراحی کرده که در این بخش میتوانید دمو آنلاین را مشاهده کنید

تماس باما

با سپاس از شما که تا این لحظه باما همراه بودید.

در صورت نیاز به مشاروه در این زمینه می توانید با شرکت طراحی سایت همیاران تماس بگیرید.

نمونه کارهای مشابه ما در این زمینه : انتخاب خودرو / کارفروش