پشتیبانی و بروز رسانی

نگهداری و بروز رسانی وب سایت از مهمترین وظایفی است که مدیر یک وب سایت به عهده دارد. بعد از طراحی وب سایت نحوه پشتیبانی آن تاثیر مستقیم بر جلب رضایت کاربران و بازدید کنندگان دارد، وب سایت شما شاید در طول روز بازدید کنندگان زیادی داشته باشد اما اینکه چه تعدادی از این بازدید کنندگان جزء مشتریان آینده شما شوند بستگی به این دارد که بازدید کنندگان، وب سایت شما را به عنوان یک منبع معتبر قبول کنند یا خیر و این امر مستلزم پشتیبانی و بروز رسانی محتوای وب سایت به طور مداوم است.
به طور کلی نگهداری یک وب‌ سایت شامل دو حالت است.
1- نگهداری و پشتیبانی فنی
2- نگهداری و پشتیبانی محتوایی

پشتیبانی و نگهداری فنی شامل مراقبت وب‌ سایت در قبال مشکلات احتمالی است که ممکن است روی دهد. همچنین در صورتیکه مشکلات فنی وب‌ سایت شما بحرانی نباشند، در فرآیند پشتیبانی این مشکلات برای شما رفع خواهند شد.

پشتیبانی و نگهداری محتوایی شامل تمام فرآیندهای قرارگرفتن محتوا و تولید برخی از انواع محتوا برای وب‌ سایت شماست. بروزرسانی مطالب ، خدمات، محصولات، اخبار و … به وب‌ سایت شما جلوه می‌بخشند و آنرا از حالت بی‌روح و ساکت خود خارج می‌کنند.

تلاش ما بر این بوده‌است که بتوانیم مجموعه‌ای از افراد باتجربه را گرد هم آوریم که پشتبانی کامل وب‌ سایت شما را بر عهده بگیرند. با برون‌سپاری دو خدمت فوق شما از مزایای زیر برخوردار خواهید شد:

1 – مشکل شما مبنی بر نداشتن منابع کافی برای استخدام نیرویی که فعالیت‌های مربوط به وب‌ سایت شما را بر عهده گیرد رفع می‌شود. همچنین شما بر کسب و کار خود تمرکز می‌کنید و از بابت وب‌ سایت دیگر نگران نخواهید بود.
2- یک تیم متخصص، پشتیبانی فنی مسائل شما را بر عهده خواهد گرفت و شما نگران اتفاقاتی که برای وب‌ سایتتان روی می‌دهد نخواهید بود.
3 – طرح‌های گرافیکی مورد نیاز شما به وسیله‌ی کارشناسان طراحی گرافیکی شرکت انجام خواهد شد و ظاهر وب‌ سایت شما از حالت زیبای خود خارج نخواهد شد.
4 – کارشناسان محتوایی به تولید محتوای مورد نیاز شما خواهند پرداخت. البته گاهی ممکن است موضوع وب‌ سایت شما با تخصص کارشناسان محتوایی ما همخوانی نداشته باشد که در این صورت شما را، راهنمایی خواهیم کرد.
5 – تعیین کار برای زمان مشخص و دریافت آن در زمان مقرر با استفاده از سیستم آنلاین پشتیبانی رستا.
6 – تولید صفحات وب، طراحی صفحات، تصاویر، اسلایدها، مراقبت از ورود استاندارد محتوا، رعایت اصول بهینه‌ سازی موتورهای جستجو و … تماماً بر عهده‌ی ما خواهد بود.

شما متناسب با نیازتان می‌توانید یکی از بسته‌های پیشنهادی ما را انتخاب کنید. همچنین اگر ارزیابی درستی از نیاز خود ندارید، می‌توانید در این مورد از ما مشاوره بگیرید.