طراحی سایت شرکت توانیر

شرکت توانیر در سال ۱۳۴۸ با مسؤولیت توسعه ‌تأسیسات تولید، انتقال و عمده فروشی برق تشکیل شد.
در ۲۸ بهمن ۱۳۵۳ با محول کردن برنامه‌ریزی جامع و هماهنگ‌کردن فعالیت انرژی در سطح کشور به وزارت آب و برق، این وزارت به وزارت‌ نیرو تغییر نام یافت و در همان سال و سال بعد تغییراتی در اساسنامه شرکت توانیر ایجاد شد. پس از پیروزی انقلاب اسلامی و با شرایط جدیدی که در صنعت برق از نظر کیفی و کمی ایجاد شد مسأله تغییرات در ساختار صنعت برق اهمیت ویژه‌ای یافت و سرانجام شرکت توانیر در مهرماه سال ۱۳۷۴ به سازمان مدیریت تولید و انتقال نیروی برق ایران(توانیر) تبدیل و وظایف و مأموریتهای معاونت امور برق وزارت نیرو به این سازمان محول و پست مدیرعامل این سازمان به معاونت امور برق داده شد.
بالاخره در جلسه مورخ ۲۷/۹/۸۱ هیئت وزیران بنا به پیشنهاد وزارت نیرو و تأیید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و وزارت امور اقتصادی و دارایی در ساختار شرکت توانیر تغییراتی ایجاد و اساسنامه آن به نام شرکت مادرتخصصی مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر)‌به تصویب رسید.

اکنون شرکت توانیر با هدف بهبود در خدمات الکترونیک و اطلاع رسانی به ملت عزیز ایران شرکت طراحی سایت همیاران را برای این امر انتخاب نموده و در همین راستا شرکت طراحی سایت همیاران با سابقه درخشان در این زمینه طراحی وب سایت شرکت توانیر ایران را با امکانات کامل و طراحی زیبا متناسب با نیاز شرکت توانیر با موفقیت کامل و رضایت شرکت توانیر انجام داد.

نشانی : www.tavanir.org.ir